Parafia w. Anny

 Strona Główna
 Kontakt
 Kancelaria Parafialna
 Wspólnoty Parafialne
 Aktualności
 Linki
 Galeria
 Ogłoszenia parafialne
 Intencje Mszalne
 Księga Gości
 Historia
 Kalendarium
 Patron
 Msze św. i nabożeństwa

SONDY

Ogłoszenia Parafialne


                                                                      Poznań, dnia 16.06.2024 r.

1. Dzisiaj przypada XI Niedziela Zwykła. Prasa katolicka, w tym także  Gazetka Niedzielna do nabycia przy wyjściu z kościoła. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. i w soboty od g. 17:00 do 18:00. Nabożeństwo czerwcowe na zakończenie całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu – serdecznie zapraszamy!

2. Jutro  wspominamy w liturgii św. Brata Alberta Chmielowskiego, zak. Ooo Mszy świętej porannej adorację rozpoczniemy litanią do świętego Zygmunta Szczęsnego Felińskiego z okazji 17-go dnia miesiąca. O godz. 19:00 zapraszamy na spotkanie młodzież z klasy 7 i 8 przygotowującą się do bierzmowania.

3. W środę po Nowennie zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.

4. W Piątek wspominamy w liturgii św. Alojzego Gonzagę. W tym dniu kończy się rok szkolny. Zapraszamy dzieci i młodzież, nauczycieli i wychowawców na Mszą Świętą  o godz. 8:00, w czasie której będziemy w sposób szczególny dziękować za trud całorocznej pracy i prosić o Bożą opiekę na czas wakacji.

5. W przyszłą niedzielę, 23 czerwca, przypada Dzień Ojca. Podczas każdej Mszy Św. będziemy wypraszać żyjącym obfitość Bożego błogosławieństwa, a zmarłym – wieczną nagrodę.

6. Telefon dyżurny do chorych: 737-482-500.  

  ks. Marek Balcer – proboszcz

 parafia


PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
pw. ŚW. ANNY
ul. Limanowskiego 13
60-744 Poznań tel. 61 22 30 130

Archidiecezja Poznań