Parafia w. Anny

 Strona Główna
 Kontakt
 Kancelaria Parafialna
 Wspólnoty Parafialne
 Aktualności
 Linki
 Galeria
 Ogłoszenia parafialne
 Intencje Mszalne
 Księga Gości
 Historia
 Kalendarium
 Patron
 Msze św. i nabożeństwa

SONDY

Ogłoszenia Parafialne


  Poznań, dnia 7.04.2024 r.

1. Dzisiaj przypada druga niedziela Wielkanocy, która jest obchodzona jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. o godz. 8:30 zapraszamy na miesięczną egzortę i wymianę tajemnic Wspólnotę Żywego Różańca. O godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego! Niedziela Miłosierdzia jest patronalnym świętem Caritas, które rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Ofiary składane dzisiaj do puszek są przeznaczone na działalność Caritas naszej archidiecezji.

2. Jutro przeniesiona ze względu na Wielki Tydzień Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. To także Dzień Świętości Życia. Podczas porannej i wieczornej Mszy św. będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego. Po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia. Od jutra do soboty włącznie całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o pokój na świecie.

3. Jutro o godz. 18:45 katecheza przed bierzmowaniem dla klas VII i VIII, a o godz. 19:30 spotkanie wspólnoty młodzieżowej.

4. W środę o godz. 19:00 zapraszamy na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.

5. W sobotę o godz. 10:00 zbiórka ministrantów oraz próba śpiewu chórku Annowe Nutki, o godz. 11:00 Oaza Dzieci Bożych. Po wieczornej Mszy św. ok. godz. 18:45 będą wydawane alby dzieciom komunijnym!

6. Za tydzień przypada Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny. To zaproszenie do poznawania i rozważania słowa Bożego zapisanego na kartach Pisma Świętego. O godz. 8:30 Msza św. z wymieniankami rocznymi za zmarłych. To II niedziela miesiąca – niedziela materialnej pomocy w utrzymaniu naszego kościoła. Po Mszach św. można będzie złożyć ofiarę na dokończenie remontu dachu na domu parafialnym. Ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie: Bóg zapłać!

7. Dyżurny telefon do chorych: 737-482-500

ks. Marek Balcer - proboszcz 

 parafia


PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
pw. ŚW. ANNY
ul. Limanowskiego 13
60-744 Poznań tel. 61 22 30 130

Archidiecezja Poznań