Parafia w. Anny

 Strona Główna
 Kontakt
 Kancelaria Parafialna
 Życie Parafialne
 Wspólnoty Parafialne
 Aktualności
 Linki
 Galeria
 Ogłoszenia parafialne
 Intencje Mszalne
 Księga Gości
 Historia
 Kalendarium
 Patron
 Msze św. i nabożeństwa

SONDY

Ogłoszenia Parafialne


  Poznań, dnia 4.06.2023 r.

1. Dzisiaj przypada Niedziela Najświętszej Trójcy. Warto przypomnieć, że kończy się dzisiaj czas wielkanocnej Komunii Świętej. Pierwsza niedziela czerwca corocznie obchodzona jest jako Dzień Dziękczynienia. W naszej parafii to szczególna okazja, aby wyrazić wdzięczność Bogu i Dobrodziejom naszym za 5. rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Gościmy kleryków ASD, którzy po Mszach św. zbierają ofiary na utrzymanie tej naszej uczelni.

2. W dni powszednie po porannej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do wieczornej Mszy św. Litania do Serca Pana Jezusa w dni powszednie na zakończenie adoracji, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00.

3. Jutro o godz. 19:00 zapraszamy na spotkanie młodzież oazową. O godz. 17:00 zapraszamy wszystkie dziewczynki na próbę sypania kwiatków.

4. W środę o godz. 19:00 zapraszamy rodziców dzieci wyjeżdżających do Bucharzewa.

5. W czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała. Procesja centralna naszego miasta z parafii Bożego Ciała do Katedry rozpocznie się o godz. 10:00. Msze św. u nas w porządku niedzielnym oprócz Mszy św. o godz. 20:00. Ostatnia Msza św. będzie bezpośrednio po procesji ulicami naszej parafii ok. godz. 18:00. Procesję rozpoczniemy Nieszporami w kościele o godz. 16:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i Gości do wzięcia udziału w tym publicznym wyznaniu wiary w Chrystusa obecnego w Eucharystii. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków (próba sypania we wtorek o godz. 19:00). Zapraszamy panów do niesienia baldachimu, poczty sztandarowe i młodzież do niesienia figury Matki Bożej Fatimskiej.  Prosimy o udekorowanie naszych domów i mieszkań. W dni powszednie nabożeństwa Oktawy będą o godz. 18:00 (Msza św. z nieszporami i procesja wokół kościoła). Ołtarze, o co bardzo gorąco prosimy, przygotują kolejno Siostry Franciszkanki, Młodzież z Duszpasterstwa, Żywy Różaniec z PZC i Straż Honorowa N. Sakramentu. W niedzielę procesja po Mszy św. o godz. 11:00.

6. W sobotę o godz. 10:00 zbiórka ministrantów i próba śpiewu dzieci z chórku Annowe Nutki, a o godz. 11:00 spotkanie Oazy Dzieci Bożych! O godz. 17:00 okazja do spowiedzi św., a o godz. 17:30 modlitwa różańcowa z nabożeństwem czerwcowym.

7.  W przyszłą niedzielę o godz. 7:30 Msza św. z wymieniankami rocznymi za zmarłych. Z racji 2. niedzieli miesiąca po Mszach św. będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na utrzymanie naszego kościoła.

8. Na koniec serdeczne Bóg zapłać rodzinom, które złożyły daninę diecezjalną, a także za wszelkie ofiary składane na utrzymanie naszego kościoła - Serdeczne Bóg zapłać!

9. Telefon dyżurny do chorych: 737-482-500.   

      ks. Marek Balcer - proboszcz

 

 parafia


PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
pw. ŚW. ANNY
ul. Limanowskiego 13
60-744 Poznań tel. 61 22 30 130

Archidiecezja Poznań